ORO SISTEMOS VALYMAS IR DEZINFEKAVIMAS


Daugelis vairuotojų pažįsta nemalonų kvapą atsirandantį įjungus kondicionierių.
Šio kvapo priežastis aiški:
Dirbant kondicionieriui ant vadinamo kondicionieriaus garintuvo susidaro kondensatas
, kitaip vandens lašeliai, prie kurių prilimpa įvairios dulkės, žiedadulkės nuo augalų ir laikui bėgant visą paviršių padengia dulkių ir purvo sluoksnis. Kai kondicionierius išjungtas šioje dulkių ir purvo terpėje pradeda veistis įvairios bakterijos, dėl to atsiranda nemalonus kvapas automobilio salone. Taigi naujo blizgančio automobilio salone gali atsirasti neatitinkantis jo išorės nemalonus kvapas.

Tam, kad išvengti šio nemalonaus kvapo atsiradimo, naudojami oro filtrai, skirti filtruoti orą patenkantį į automobilio saloną. Jie įrengti daugumoje šiuolaikiškų automobilių.  Automobiliuose,  kuriuose tokių filtrų nėra, įrengti juos gana sudėtinga. Tačiau kartais pasitaiko atvejų, kai net ir esant filtrams, sistema yra stipriai užteršta ir kvapas į saloną sklinda ne itin malonus, jau nekalbant apie automobilius, kurie tokių filtrų neturi.

Kaip alternatyvą šiam darbui galima būtų pasiūlyti kondicionieriaus dezinfekciją jo neardant. Šiam procesui naudojama speciali įranga.
Visi didžiausi auto chemijos gamintojai, gamina priemones ir chemikalus skirtus garintuvo antibakterinei dezinfekcijai.

Specialios įrangos privalumas yra tai, kad chemikalai yra įpurškiami ir paskirstomi  ilgą laiką, ko pasėkoje pasiekia visus sistemos užkampius ir patenka į visas mažiausias oro padavimo sistemos ertmes. Dar vienas privalumas  naudojant žinomų gamintojų dezinfekcines priemones yra tai, kad jos yra saugios ir efektyvios.

Taip vadinamas rūkas, kuris susidaro naudojant šias priemones, patenka į oro padavimo sistemą, pereina per garintuvą ir kitus oro padavimo kanalus. Vidinėse sistemos paviršiuose rūkas kondensuojasi ir skystyje esančios aktyvios medžiagos pradeda naikinti bakterijas, grybelius, pelėsius ir kitus kenksmingus organinius junginius.

Po dezinfekcijos automobilio salone atsiranda malonus, neįkyrūs kvapas, kuris tampa nejuntamu jau po kelių dienų. Tai reiškia, kad sistema kovoja nepermušdama nemalonaus kvapo kitu aštresniu kvapu, o naikindama nemalonaus kvapo priežastį, tam, kad nebūtų jokio kvapo.

Priemonių gamintojai rekomenduoja tokią dezinfekcija atlikti vieną kartą metuose. Mes gi paliekame teisę spręsti , kada atėjo laikas dezinfekuoti jūsų automobilio sistemą. Aišku visada maloniau važiuoti automobilyje, kuriame malonu kvėpuoti. 

Oro sistemos dezinfekacija Oro sistemos dezinfekacija

Oro sistemos dezinfekacija Oro sistemos dezinfekacija