Kondicionierių pildymas


KONDICIONIERIŲ PILDYMAS
Keisti šaldiklį (freono dujas) kondicionavimo sistemoje rekomenduojama kas metus, tai yra pasibaigus vienam naudojimo sezonui.  Keičiant kondicionieriaus šaldiklį ar po kondicionieriaus remonto būtina iš sistemos išsiurbti orą, kad susidarytų vaakumas, tada užpildyti jį šaldymo sistemoms skirtomis dujomis ( freonu R 12 3UYF arba R134A ). Dujų kiekis kiekvienam automobiliui skirtingas.

GARANTIJA
Garantija pildymui : 7 – 9 dienos. Jei klientas atvyko po 2-jų savaičių ar vėliau ir jo automobilio šaldymosistemoje išbėgęs freonas, o mes negalime rasti nutekėjimo priežasčių ( tokie atvejai būna ), tokiais atvejais remontą apmoka klientas.

KONDICIONIERIŲ DIAGNOSTIKA
Naudojant automobilio kondicionierių, reikalinga periodiška priežiūra, o kartais ir remontas.  Dažniausia problema, tai sistemos sandarumo defektai ir dujų nutekėjimas. Nesandariems kondicionieriaus agregatams bei mazgams aptikti naudojami halogeno prietaisai, kai kuriais atvejais naudojamas ultravioletinės diagnostikos metodas . Jo esmė yra ta, kad į sistemą labai mažais kiekiais įpurškiama specialių dažiklių, kurie pradeda sunktis per nesandarias vietas ir ultravioletinių spindulių pagalba tos vietos tampa matomomis.

Kondicionierių pildymas